Thursday, June 5, 2014

Icons are back!!!

Linda Evangelista a Kate Moss patria medzi skutočné ikony svetového modelingu. V kampaniach žiarili už v minulom storočí, no i po desiatkach rokoch sú stále veľmi žiadané.
Linda Evangelista and Kate Moss are among the real icons of the world of modeling. They have already shined in adverts in the last century, but even after decades they are still in great demand.

Prvá menovaná sa postavila pred objektív fotografa Stevena Meisela, aby zapózovala v kampani Jeremmyho Scotta pre Moschino. Napriek tomu, že kolekcia, ktorú Jeremmy predviedol je tak trochu bláznivá, foto, ktorú predstavila samotná zn. Mochino na Twitteri, nám predstavuje túto kolekciu v inom, elegantnejšom svetle.
The first named posed for the photographer Steven Meisel for Jeremmy Scott´s campaign for Moschino. Although the collection that Jeremmy showed us is a bit crazy, the photo, which was introduced by the brand Moschino on Twitter, presents this collection in a different, more elegant way.  

Britská ikona, Kate Moss sa takmer po trojročnej pauze opäť vrátila do sveta módy. Tentokrát prepožičala tvár výrobcovi šperkov Davidovi Yurmanovi. Čiernobielu kampaň na fotil Peter Lindbergh.
British icon, Kate Moss returns to the fashion world after a three year break . This time she lent her face to a jewelry maker David Yurman. This black and white campaing was photographed by Peter Lindbergh.
 - Radka

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...