Wednesday, January 29, 2014

StreetStyle Icon- Miroslava Duma


What can inspire you more? Fashion editorial in magazine or so called street style photos? We definitely prefer the second one!
We don´t claim that we don´t like to look at the fashion editorials, but we find the real inspiration on photos, which are mostly from the bloggers from various fashion weeks. We are not talking about anyone captured by the photographers or by the bloggers on the streets, but about the personalities, who could boast about the title "street style icon". Personalities, who occupy the front-rows at fashion shows and so they bring the real fashion to the streets. Sometimes maybe a little bolder, more playful, but definitely more wearable. Yes, most of them are usually wearing the most expensive designer pieces, so that someone can say he can´t be inspired by them, if he can´t afford it. But we know that nowadays everything is possible, so there is no need to be skeptical, and try to look around the shops and on the websites that are affordable for you!
One of our favorite ones is probably the most famous Russian blogger - Miroslava Duma.
Mira belongs to the truly stylish women. We love her taste! Whether she shows up with a scarf on her head, in a hoodie and boots, or, as recently, in a beret on her head! Yes, it´s correct - in beret. The same one as we were wearing as kids. When we saw it we said WOW, we want this too. Yes, we are among the victims of fashion...
Mira likes to publish photos on her Instagram account, so you can skip googling, and only periodically monitor her account. We believe that you will fall in love with her as we do. Since there are more personalities like this, over the next few days we are going to introduce you the ones, which are definitely worth watching!

Čo vás dokáže viac inšpirovať? Módny editoriál v magazíne alebo tzv. streetstylove fotky? Nás rozhodne to druhé!
Netvrdíme, že si rady nepozrieme foto edirotiály, ale skutočnú inšpiráciu nachádzame na fotkách, ktoré nám prinášajú väčšinou blogeri  z rôznych fashion weekov. Nemyslíme teraz ale hocikoho, na koho fotograf alebo bloger len tak narazí na ulici, ale na osobnosti, ktoré by sa mohli pýšiť titulom "streetstylová ikona". Osobnosti, ktoré okupujú prvé rady módnych prehliadok a prinášajú skutočnú módu do ulíc. Niekedy možno trochu odvážnejšiu, hravejšiu, ale rozhodne nositeľnejšiu. Áno, väčšinou majú na sebe tie najdrahšie dizajnérske kúsky, takže si niekto môže povedať, že darmo sa bude niekym inšpirovať, keď si to aj tak potom nemôže dovoliť. Ale, vieme, že v dnešnej dobe sa dá všetko, takže netreba byť hneď skeptický, a radšej skúsiť si dobre poprezerať obchody a stránky, ktoré sú pre vás dostupnejšie!
Medzi takéto osobnosti rozhodne patrí aj  naša obľúbenkyňa, asi najznámejšia Ruska - Miroslava Duma.
Mira, patrí medzi skutočne štýlove ženy. My milujeme jej vkus! Je jedno či sa ukáže so šatkou na hlave, v mikine a v čižmách, alebo, ako naposledy, s baretkou! Čítate správne - baretka. Presne táka, akú sme nosili, keď sme boli deťmi. Keď sme to videli povedali sme si WAU, toto chceme aj my! Áno, patríme medzi obete módy...
Mira rada zverejňuje fotky na jej instagramovom konte, takže môžete tentokrát vynechať googlenie, a len pravidelne sledovať jej profil. Veríme,že si ju zamilujete rovnako ako my.

Keďže takýchto osobností je viacej, počas najbližších dní vám predstavíme tie, ktoré rozhodne stojí za to sledovať!

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...